Arkadiusz Andrzej Słowiński
KANDYDAT NA BURMISTRZA MIASTA LUBAŃ

Arkadiusz Andrzej Słowiński

Lat 55. Bezpartyjny.  Żonaty, czworo dzieci, dwoje wnuków. Wykształcenie wyższe, magisterskie. Doświadczony samorządowiec. Burmistrz Miasta Lubań od 2010 roku. 

Hobby: turystyka górka, podróże, muzyka - od lat 50 do 90. Ulubiona książka "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa. 

Drodzy Mieszkańcy Lubania,

znamy się nie od dziś, ponieważ mam zaszczyt, z Waszej woli,  pełnić funkcję burmistrza od grudnia 2010 roku. Na przestrzeni kilkunastu lat zmieniałem się ja, zmieniał się Lubań. Jednak niezmiennie zawsze istotne było dla mnie dobro naszego miasta. Dobro miasta, ale przede wszystkim jego mieszkańców, bo to właśnie Wy drodzy lubanianie, nadajecie Naszemu miastu niepowtarzalny charakter.

Upływa VIII kadencja samorządu. Kadencja pełna niespodziewanych wydarzeń (pandemia, wojna na Ukrainie), a co za tym idzie i wyzwań. Mam pewność, że im sprostaliśmy. Może nie celująco, ale nikt nie jest idealny.

W trakcie mijającej kadencji, wraz z oddanym miastu zespołem ludzi oraz radnymi Klubu Lubań Razem, konsekwentnie wypełniałem złożone w 2018 roku obietnice wyborcze, stąd nie waham się dziś stanąć przed Państwem i ponownie poddać się ocenie w nadchodzącej, kwietniowej elekcji.

Śmiało spoglądam w przyszłość. Grupę osób, na której czele stoję, cechuje konsekwencja, energia i zapał w działaniu. Przede wszystkim zaś jako LUBAŃ RAZEM mamy realną wizję Naszego Lubania nie tylko za 5, ale i 10, 15 lat. Zawarliśmy ją w założeniach programowych, do lektury których Państwa zachęcam.

Jesteśmy skuteczni, dotrzymujemy swoich zobowiązań!

Spotkajmy się zatem 7 kwietnia przy urnach wyborczych.