Marta Szymańska, Okręg Nr 9
OKRĘG NR 9

Marta Szymańska

Lat 51. Bezpartyjna. Wykształcenie wyższe. Szczęśliwa mama. Nauczyciel z 25 letnim stażem w Zespole  Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej. Wychowawca młodzieży w szkole i na obozach windsurfingowych Klubu Orka Lubań.  Miłośniczka zwierząt, działacz charytatywny Caritas. 

 

„Lubię aktywnie spędzać czas wolny, stawiam na dalszy rozwój infrastruktury sportowej w Lubaniu - ścieżki rowerowe, ścieżki zdrowia, zielone siłownie. Jestem właścicielką 10 letniego psa, chciałabym żeby Lubań stał się miastem  psolubnym, żeby w każdym parku i na każdym skwerze powstały wybiegi dla czworonogów”

ZObacz

Mój program. 

W moim okręgu wyborczym planuję:

W porozumieniu z samorządem województwa i powiatu doprowadzić do rewitalizacji skweru przy obelisku;

Doprowadzić do położenia asfaltowej „nakładki” na ulicach: Wojska Polskiego i Kopernika (część z tych prac planowana jest w ramach przygotowywanego projektu przebudowy ulic na Osiedlu Jagiellońskim);

Postawić urządzenia tzw. „siłowni pod chmurką” przy placu zabaw na zapleczu ul. Bankowej;

Zrewitalizować ul. Metalowców (nowe nasadzenia, mała architektura, nawierzchnia traktu);

Wychodząc na przeciw wszystkim miłośnikom czworonogów w naszym mieście, doprowadzę do budowy wybiegu dla psów na terenie Lubania.

MÓJ OKRĘG WYBORCZY:  

Lubań ulice: 
Bankowa, Jarosława Dąbrowskiego, Łużycka, Metalowców, Plac 3 Maja, Stanisława Staszica, Wojska Polskiego, Stanisława Worcella